הכי קל שיש: כך תמלאו לוטו מהבית

רוצים למלא לוטו אבל לא מתחשק לכם לקום מהספה? בטוחים שיש לכם את מספרי המזל אבל לא יכולים להגיע לדוכן?

המהפכה של "לוטו שלי" מגיעה למחשב ולטלפון שלכם ולכם נשאר רק לנחש את המספרים

הלוטו, משחק ההגרלה הפופולרי בארץ, מחלק מדי שבוע פרסים במאות אלפי ומיליוני שקלים בין המנחשים נכונה את המספרים שעלו בגורל. אבל מה קורה עם אלה שלא הצליחו להגיע לדוכן ומפספסים את ההגרלה לה ציפו כל השבוע? בשביל בדיוק יש את "לוטו שלי".

הגרלת הלוטו הראשונה התקיימה בשנת 1968 ומאז התחום השתכלל, גדל, עבר לשידור באינטרנט ובטלוויזיה, הסכומים גדלו משמעותית וישראלים רבים התנסו כבר בחוויה והתמלאו בתקווה שאולי בשבוע הבא הם יעמדו שם במשרדי מפעל הפיס, עם כובע הקרטון המגוחך על ראשם, מספרים שלא האמינו שיזכו אי פעם ובכל זאת – הנה זה קרה.

כל אחד והשיטה הפרטית שלו למילוי טופס הלוטו. יש מי שבוחרים את מספרי המזל שהולכים איתם עוד מהתיכון ויש מי שבוחר במספרים שרירותיים לחלוטין. גם מכונות אוטומטיות יש, למי שלא סומך על המזל שלו, שיכולות למלא עבורכם את הטופס בתקוה שאולי הן יודעות משהו שאנחנו, בני האנוש, עוד לא גילינו.

דרך אפליקציית "לוטו שלי" המציעה את שירותיה גם בשליחת טפסי צ'אנס, מתבצעות הגרלות 777 ו-123 בלי לקום מהכורסא, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, והכול און ליין באינטרנט דרך הטלפון הנייד או המחשב.

איך זה עובד?

זה פשוט: נכנסים לאפליקציה, בוחרים את סוג הטופס שאתם רוצים לשלוח, מאשרים ומשלמים. וכל זה, בשלוש לחיצות בלבד. בחרו את המספרים הזוכים – בדיוק כמו למלא את הטופס בתחנות מפעל הפיס! מעוניינים לחסוך זמן? גם זה אפשרי, בחרו במילוי אוטומטי והטופס יישלח מיד.

ואם יש לכם מספרי מזל קבועים, ניתן גם לשכפל טופס ולשלוח אותו שוב ושוב – עד הזכייה הגדולה. ניתן גם לבחור להשתתף מראש במספר הגרלות, ולחסוך את הטרחה הקלה שבכניסה לאפליקציה מדי שבוע. מכאן, המערכת כבר תעשה את העבודה. הטופס המקורי שלכם יישמר, סכום הזכייה יעודכן באופן אוטומטי (ומידי!) בחשבון האישי שלכם באתר "לוטו שלי" וזאת בכלל מבלי שתצטרכו לבדוק את תוצאות ההגרלות השונות. זוכרים את הצפייה בעירית ענבי בטלוויזיה ואת המתח סביב המספרים הזוכים? יופי, עכשיו תשכחו מזה ותנו למערכת החכמה לעשות עבורכם את כל העבודה.

מה עושים אחרי שזוכים? כמו בשאר השלבים – גם כאן הכול פשוט במיוחד. אפשר להיכנס לחשבון האישי ולמשוך את היתר באמצעות זיכוי כרטיס האשראי שלכם.

בכל מקרה, כל נתוני הזכיות, ההפקדות, השליחות והמשיכות מופיעות בחשבון האישי של כל משתמש באתר. הכול שקוף, ברור ויש מענה מהיר לכל שאלה.