הסודות בביטוח החיים שלא יגלו לך לעולם!

מעשנים ?! משלמים סכומי עתק לביטוח חיים ?!! הכתבה הבאה תהיה הבשורה הטובה ביותר עבורכם הקיץ!!!

במידה ואתם אדישים ומעדיפים לשלם סכומי עתק – אל תקראו את המשך הכתבה…

למרות חשיבותו הרבה של ביטוח החיים , האדם הסביר אינו רוכש ביטוח חיים כמוצר צריכה, כמו למשל רכישת ביטוח חובה לרכב או ביטוח צד ג' / מקיף.
ביטוח חיים, או בשמו המקצועי – ביטוח למקרה מוות, נתפס כמשהו שאין בו צורך כאן ועכשיו. לפיכך, המשימה המורכבת של להסביר מדוע אנו כבעלי משפחות זקוקים לרכישת ביטוח למקרה מוות – מוטלת על סוכן הביטוח.

מעשנים, בואו לסגור את החור בכיס בביטוח החיים והמשכנתא

גם אתם חוויתם את הפעם ההיא שבה סיגריה נפלה מידכם וחוררה את כיס מכנסיכם? אם לא, כדאי שתבדקו שוב כי גם אתם, כמעשנים, סובלים מחור בכיס. עד היום, נאלצתם לשלם כמעט כפול בעת רכישת ביטוח חיים וביטוח משכנתא. נשמע מקומם? לא עוד! הבשורות הטובות הן שבמהלך חודש אוגוסט, עלויות ביטוח החיים עבור לקוחות מעשנים הופחתו משמעותית. מדובר על חסכון של מאות עד אלפי שקלים בשנה! מעוניינים לשמוע עוד? פנוי אליי ותתחילו לסגור את החור בכיס בביטוח החיים והמשכנתא שלכם עוד היום!

לאחר שהבנו את הצורך ברכישת הביטוח, איננו שמים לב בדרך כלל לרעיון המרכזי בו הפרמיה עבור רכישת הביטוח מתייקרת כל שנה! יחד עם זאת ניתן להבין בהחלט כי הסיכוי למקרה ביטוחי בגיל 35 קטן בהרבה מהתרחשותו בגיל 65.

בנוסף, כאשר אנו רוכשים ביטוח למקרה מוות, קשה לנו לדעת מה המחיר בשוק, ולעשות סוג של בדיקה מקיפה כפי שרובנו עושים כאשר אנו באים לרכוש מוצר צריכה פשוט. במקרה כזה, לרוב ניעזר באתרי השוואת מחירים כדי לקבל יחסיות להצעה שקיבלנו.

מעטים מסוכני הביטוח כיום עובדים בשיטת הברוקר, כלומר עבודה מול כל חברות הביטוח ומציאת המחיר הטוב ביותר עבור לקוחותיהם

מעטים עוד יותר יודעים, כי לאחרונה החליטה חברה אחת בלבד בשוק להקטין באופן משמעותי את המחירים לביטוחי חיים במיוחד למבוטחים מעשנים, ובצורה הבולטת ביותר לבני 50 ומעלה!
בדוגמא זו תראו את הפערים האדירים שנוצרו, המגיעים גם לכדי 50% בשנה הראשונה ואף יותר, אם צוברים את כל הכספים עד תום תשלום תקופת הביטוח.

 

כסוכן ביטוח אשר עובד עם כל חברות הביטוח בשוק אני מבקש להעלות בפניכם מספר נקודות שאף אחד לא יספר לכם עליהן:

1. בקשו לראות השוואת מחירים.

2. בקשו לדעת אם ההנחה שקיבלתם היא זמנית, או לכל תקופת הביטוח! (דבר המהווה יתרון כלכלי עצום עבורכם כמשלמים).

3. כיום, רק שתי חברות ביטוח מאפשרות ביטוח אשר עלותו מתקבעת בגיל מסוים. כלומר, לאחר תקופה בה מתקיים מנגנון של עליית מחירים כל שנה (כפי שהוסבר לעיל) עליית המחירים נפסקת (לחצו כאן לדוגמא)
    ובכך מאפשרת לכם לעמוד בתשלומים לטובת ביטוח המתייקר מאד בגילאים מבוגרים, וכמובן לחסוך עשרות עד מאות אלפי ש"ח!

4. ביטוח חיים באופן פרטי מאפשר זיכוי מס– השתמשו באישורים מחברת הביטוח ונצלו זאת לטובתכם!

לפרטים נוספים שלחו הודעת SMS או whatsapp למספר 054-3021122 ונציג יחזור אליכם בהקדם

לחצו כאן, השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה שתחסוך לכם אלפי שקלים