חדש על מדפי הספרים: "פונפון חמודון" סדרת ספרונים קשיחים דידקטיים לפעוטות

הסופרת תמר הורביץ מחדשת בסדרת ספרונים חמודים ומיוחדים, בפורמט ריבועי קטן המודפסים על קרטון קשיח מצופה למינציה וכרוכים בספירלה גמישה - במיוחד עבור הילדים שלנו!

מיהו פונפון חמודון ולמי הוא מיועד?

פונפון חמודון הוא בובון חמוד וידידותי שהוא כמעט כמעט אמיתי. פונפון חמודון עשוי משני פונפוני צמר המחוברים ביניהם והוא מככב בסדרה דידקטית כ'אלוף הפשלות', הוא כה קטן ואינו יודע המון דברים ועובדות חיים.

בכל ספרון הוא עושה טעות (טכנית) אחרת ולומד בדרך הבריאה מה לא לעשות בפעם הבאה…

 

פונפון חמודון הוא ידידם הטוב של כל הילדים החמודים. הילדים מתחברים לדמות ולומדים ממנה איך עושים כל מיני דברים ובעיקר איך לא עושים אותם.

הסדרה מיועדת לקטנטנים מגיל שנה ומעלה ואהובה ביותר על ילדי הכיתות הראשונות כמעודדת התחלת קריאה. גם העוסקים בהוראה מתקנת ובחינוך מיוחד משתמשים בה לרוב.

כל דף הוא ציור שמתחתיו 2 שורות קצרות המתארות פרק מתוך הרצף הסיפורי.

כריכת הספירלה יוצרת אפשרות להחזיק את הספרון בעת ההקראה כשרק עמוד אחד מופנה כלפי הילד וכך לא מוסחת דעתו מהעמוד שבו מתבוננים ועוסקים.

בסוף כל ספרון יש עמוד המוקדש לרשימת הפעולות הנעשות בסיפור ורשימת מושגים מתוכו. בעמוד נוסף – המחשה חזותית של הנושא הלימודי שבסיפור.

הסדרה כוללת, כאמור, 9 ספרונים במארז אחד, ניתן להזמין בטל. 052-7622458 ולקבל במשלוח בדואר.

תור הוצאה לאור – המוציאים לאור של "הספר המתוק הזה" "הספר החמוד הזה" "הספר החכם הזה". אלו ספרים בפורמט גדול, בני כ-100 עמ' כ"א, מכילים סיפורים טיפוליים מיטבים ומלווים בתמונות רצף.

מומלצים ביותר ע"י הורים, גננות, מטפלות ומומחיות בחינוך מיוחד.